Notariusz, tłumacz przysięgły a wynagrodzenie CEO

Dzisiejsze tłumaczenie u notariusza dotyczyło zmiany wynagrodzenia CEO- prezesa spółki. Co jednak takie osoby jak notariusz, tłumacz przysięgły mają wspólnego z wynagrodzeniami w spółce? W określonych prawem lub statutami spółek przypadkach taka zmiana musi być dokonana w formie aktu notarialnego. Tak było i tym razem. Był to jednak dokument stosunkowo krótki. Zamknęliśmy się w zaledwie kwadransie. Zleceniodawca postanowił jednak skorzystać jeszcze z obecności mojej i notariusza.

Notariusz, tłumacz przysięgły – zgrany i elastyczny zespół

Na szczęście w tym przypadku wszyscy – notariusz, tłumacz przysięgły (czyli ja) i klient okazali się zgranym i elastycznym zespołem. Klient precyzyjnie określił, czego dodatkowo potrzebuje. Okazało się, że chciał jeszcze udzielić pełnomocnictwa. Pani notariusz sprawnie przygotowała akt, ja wykonałem tłumaczenie. Dzięki naszej elastyczności i współpracy wykorzystaliśmy opłacony przez klienta czas do maksimum.

2024 » Notariusz tłumacz przysięgły
author avatar
Tłumacz przysięgły języka angielskiego Maciej Wróblewski Sworn Translator of English
Zajmuję się tłumaczeniem od 2009 roku. Dziś, jako tłumacz przysięgły języka angielskiego od 2014 roku, wykorzystuję w pracy swoje doświadczenia zawodowe i wiedzę zdobytą na trzech różnych uczelniach.